Pro členy

Cantabilka

ORGANIZACE PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

2020

Drazí přátelé, zpěváčci, rodiče,
blíží se nám doba Vánoc, která letošními okolnostmi bude poněkud jiná, než jsme zvyklí. Zřejmě nebude plna koncertních vystoupení a rozdávání radosti zpěvem. Každým rokem jsme se staršími členy PS Cantabile chodili udělat předvánoční radost do Domova seniorů v Hranicích a zazpívali tamním obyvatelům a personálu pár vánočních písní. Letos to však zřejmě nebude možné, a tak bychom chtěli radost předat jinak!
Rozhodli jsme se, že skrz všechna oddělení Pěveckého sboru Cantabile uspořádáme sbírku vánočních přání, pohledů, obrázků a dopisů, do kterých napíšeme pár vřelých slov! Kdo bude chtít, může pro obyvatele přidat křížovky na vyplnění dlouhých zimních večerů. Přáníček můžete nachystat kolik chcete! Čím víc jich nashromáždíme, tím víc úsměvů vykouzlíme. Pokud se budete chtít do této akce zapojit, stačí, když věci na předání nachystáte, potom jen napíšete SMS na číslo 734 856 323, že máte přání nachystána a domluvíme se na předání.
Pokud však budete mít cestu, můžete je také vhodit do schránky l Kadlecová l na adrese Nová 1826, Hranice (jediný šedý panelák na sídlišti u Lidlu, za obchodem Barvy Laky).
Můžete se také domluvit více kamarádů, a přání nashromáždit u některého z vás a předat jich víc najednou.
Shromažďování přáníček a křížovek potrvá do 13.12.2020.
Předem děkujeme za účast!  

Jana Kadlecová a Dominik Bagar
členové KS Cantabile